Danışmanlık Hizmetleri

Hastalarımızın hizmet sürecinde hastane içindeki tüm bilgilenme ihtiyaçları hasta danışmanı desteği sağlanarak kolaylaştırılır. Kapıdan giriş yapan her hasta, hasta danışmanı tarafından karşılanır ve hastane içinde kaldığı müddetçe hasta danışmanı tarafından danışmanlık hizmeti verilir. Hasta, hastaneden ayrılırken yine hasta danışmanı tarafından güleryüz ve sevgiyle uğurlanır.

Doğan Her Bebeğe Sertifika

Hastanemizde doğan her bebeğe, doğduktan hemen sonra flaşsız dijital fotoğraf makinesi ile çekilmiş resmi ve doğumu ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı bir doğum sertifikası düzenlenir.

E-mail ve Posta İle Yayın Hizmeti

Medipol Üniversitesi Hastanesi, yeni bir uygulamayı daha hastalarının hizmetine sunmuştur. Bu uygulama ile artık merak ettiğiniz ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konuda aklınızda soru işareti kalmayacak. Sağlık sayfası, makale, broşür, bülten, dergi ve kataloglarla sağlığınız hakkındaki çeşitli bilgileri öğrenmeniz mümkün olacak. Söz konusu yayınları Medipol Üniversitesi Hastanesi’nin yayın panolarından alabileceğiniz gibi, adresinize ücretsiz gönderilmesini ya da mail geçilmesini de sağlayabilirsiniz. (BİLGİ İÇİN: Halkla İlişkiler)

Gazete Haberleri

Medipol Üniversitesi Hastanesi Basın Servisi hastane ile hastaları arasındaki ilişkiyi sıcak tutmakta ve hastanede olup biten önemli olaylar hakkında gazete haberleri oluşturmaktadır. Böylece hem kamunun bilgilenmesi sağlanmakta hem de hastane ile kendi hastası arasında bir iletişim kurulmaktadır.

Hasta Anketleri

Ayakta ve yatarak tedavi gören hastalarımıza uygulanan anketlerden ulaştığımız sonuçlar, “koşulsuz hasta memnuniyetini” sağlamak yolundaki çalışmalarımıza ışık tutmaktadır.

Hasta Karşılama

Hasta ve yakınları hastaneye giriş yaptığı anda hasta danışmanları tarafından yönlendirilirler. Ayakta tedavi ünitelerimizde hizmet alacak hastalarımızın zaman kaybını önlemek için randevu sekreterlik servisimiz 24 saat hizmet vermektedir.